Gdzie mogę zamówić pakowanie towarów w dużych ilościach?

Nowy? Nowy czy nie, ale tu jest miejsce gdzie możesz zareklamować siebie. Pokazać co potrafisz, lub po prostu przywitać się z społecznością forum. Niczego nie będziemy Ci zabraniać! Zapraszamy!
DeniroEnn
Świeżynka
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2023, 17:12
Specjalizacja: eCommerce

Gdzie mogę zamówić pakowanie towarów w dużych ilościach?

Post autor: DeniroEnn » 23 lis 2023, 16:20

Witam wszystkich, posiadam własną produkcję i chciałbym znaleźć firmę partnerską do pakowania produktów. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakie duże firmy przemysłowe oferują usługi indywidualnego pakowania towarów w dużych ilościach?



Jushua
Nowy Marker
Posty: 8
Rejestracja: 01 paź 2023, 23:47
Specjalizacja: eCommerce

Re: Gdzie mogę zamówić pakowanie towarów w dużych ilościach?

Post autor: Jushua » 23 lis 2023, 17:38

Witam, z reguły wyprodukowanie małej ilości pudełek i pudełek opakowaniowych jest sprawą dość skomplikowaną - przy wykorzystaniu do produkcji opakowań tradycyjnych urządzeń poligraficznych i postdrukowych koszt wykonania małego nakładu próbnego jest nieopłacalny. Przecież niezależnie od ilości potrzebnych produktów, przy tradycyjnej produkcji i produkcji pudełek prezentowych trzeba wykonać specjalną formę do tłoczenia, poświęcić trochę czasu na dopasowanie - to wszystko pociąga za sobą koszt wykonania pudełek na zamówienie, których nie ma przystępne w małych ilościach. Obecnie firma pod adresem https://aris-pack.pl/ świadczy usługę produkcji pudełek niestandardowych w dużych ilościach zgodnie z wymaganiami Twojej firmy.



Ferano
Nowy Marker
Posty: 9
Rejestracja: 01 paź 2023, 23:41
Specjalizacja: Dropshoping

Re: Gdzie mogę zamówić pakowanie towarów w dużych ilościach?

Post autor: Ferano » 23 lis 2023, 17:40

Możesz złożyć zamówienie na usługę projektową firm, które się w tym specjalizują, krótko opisując rozmiar i rodzaj pudełka, parametry, a także jego przeznaczenie - doświadczeni projektanci zaproponują opcje rozwiązania Twojego problemu, po zatwierdzeniu układu, nakład zostanie przesłany do druku.



Medel
Świeżynka
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2023, 23:35
Specjalizacja: Dropshoping

Re: Gdzie mogę zamówić pakowanie towarów w dużych ilościach?

Post autor: Medel » 23 lis 2023, 17:41

Koniecznie sprawdzaj aktualne informacje i oferty firm zajmujących się opakowaniami, ponieważ branża stale się rozwija i mogą pojawić się nowi gracze, a starzy mogą zmienić kierunek swojej działalności.



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości