Firma Rosaropoly

Wszelkie tematy odnośnie pozycjonowania Twojej strony WWW. SEO to dość ważny temat, gdy chcesz aby Twoja firma lub prywatna strona była pierwsza w wyszukiwaniach Google.
Tajamos
Świeżynka
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2023, 16:36
Specjalizacja: eCommerce

Firma Rosaropoly

Post autor: Tajamos » 27 kwie 2023, 16:43

Witam serdecznie, jestem właścicielką domeny i firmy Rosaropoly.pl Mamy pokaźny asortyment dewocjonaliów, handlujemy głównie na allegro i z tym się będzie wiązać moje pytanie. Chcemy przenieść ruch z tej platformy na stronę internetową. Jak sądzicie na co powinniśmy zwrócić uwagę szukając potencjalnej firmy do zwiększenia ruchu na naszej stronie oraz poprowadzenia kanału na FB? Znalazłam taką firmę, mają przyzwoite stawki: https://dais.pl/prowadzenie-fanpage/ Ale nie wiem, na co mam uważać, wyszukując firmę, jakie są wasze doświadczenia?



AliErickson22
Świeżynka
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2023, 04:59
Specjalizacja: Omnichannel

Re: Firma Rosaropoly

Post autor: AliErickson22 » 08 gru 2023, 05:00

Nikmati Sensasi Bermain di Website dewa bet online Gacor Kami! Temukan Rahasia Menang
Dapatkan Cuandi yang Menguntungkan! Bergabunglah Sekarang di website kartu poker asia dan Raih Suksesmu di Meja Poker!



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość