Pierwsze polskie forum eCommerce, omnichannel, SEO, merchandising, dropshoping...

Nowości z KamikStudio.pl
KamikStudio
Administrator
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2018, 20:33
Lokalizacja: Kalisz
Specjalizacja: All in One
Kontakt:

Pierwsze polskie forum eCommerce, omnichannel, SEO, merchandising, dropshoping...

Post autor: KamikStudio » 20 gru 2018, 21:23

Czas start!

Chciałbym oficjalnie powiedzieć, że pierwsze polskie forum eCommerce, omnichannel, SEO, merchandising, dropshoping jak i ogólnie strikte IT wystartowało! 

Może moje ambicje oraz plan wykraczają po za granice możliwości tej strony, jednak myślę że razem możemy zrobić tutaj dużo. Przede wszystkim chciałbym aby to forum było dostępne dla wszystkich. Rozwijajmy się zadając pytania czy odpowiadając na nie. Pamiętajcie! Kto pyta - nie błądzi!
Możemy rozwijać tu wszelkie wątpliwości, możemy zareklamować siebie, swoją stronę - nic nie będę miał przeciwko, oraz Team Administracyjny, który myślę że uda się nam stworzyć.

Strona nie jest na dobrych parametrach, ponieważ wykładam to ze swojej prywatnej kieszeni. Jednak jeśli tylko zobaczę, że mogę pomóc tym forum to będzie to inwestycja na lata.

Polskie wsparcie, które może otrzymać każdy z Was w zakresie
  • eCommerce
  • Omnichannel
  • SEO
  • Merchandising
  • Dropshopingu
  • IT
  • Programowaniu
  • Webmasteringu
  • I nie tylko
Liczę na Was! Zapraszam do dyskusji!


pozdrawiam
Patryk Kowalski
CEO & Founder KamikStudio.pl

+48 519 109 063
[email protected]

Marketer
Świeżynka
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2018, 19:24

Re: Pierwsze polskie forum eCommerce, omnichannel, SEO, merchandising, dropshoping...

Post autor: Marketer » 21 gru 2018, 19:32

Ciekawy pomysł na forum. Będę tu zaglądał i w miarę pisał często. Pozdrawiam. :) 



KamikStudio
Administrator
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2018, 20:33
Lokalizacja: Kalisz
Specjalizacja: All in One
Kontakt:

Re: Pierwsze polskie forum eCommerce, omnichannel, SEO, merchandising, dropshoping...

Post autor: KamikStudio » 21 gru 2018, 19:36

Marketer pisze: Ciekawy pomysł na forum. Będę tu zaglądał i w miarę pisał często. Pozdrawiam. :) 
Super! Pomyślę później nad pakietem lojalnościowym dla aktywnych użytkowników :) Nie tylko w postaci na forum, ale jakieś bony np. do rossmana :) 


pozdrawiam
Patryk Kowalski
CEO & Founder KamikStudio.pl

+48 519 109 063
[email protected]

Marketer
Świeżynka
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2018, 19:24

Re: Pierwsze polskie forum eCommerce, omnichannel, SEO, merchandising, dropshoping...

Post autor: Marketer » 21 gru 2018, 19:37

Widzę, że masz powera do działania i dużo pomysłów. Super. :) 



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość